دیر ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی

دیر: ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

جدول + بهار ۹۷، آلوده‌ترین بهار پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال‌های اخیر

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: امسال شمار روزهای آلوده بهار به ۱۴ رسید که در مقایسه با دو سال اخیر، آلوده‌ترین بوده است.&nb..

ادامه مطلب

نام‌های محبوب تهرانی‌ها

درسال ۹۶ نام‌ پسرانه امیرعلی و نام دخترانه فاطمه بیشترین فراوانی را در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته‌اند.  نام های محبوب تهرانی ..

ادامه مطلب

دختران دهه ۶۰، پیشتاز ازدواج‌های اینترنتی

با وجود تبلیغات گسترده و بدون حد و مرز سایت‌های همسریابی در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، تنها یک سایت همسریابی اینترنتی مجوزدار در کشور وجود دارد. سایتی که در زی ..

ادامه مطلب

زنان می‌توانند قاضی شوند/ احساس تبعیض هنور در زنان وجود دارد ، ابتکار

 معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: با وجود پیشرفت‌هایی که بعد از انقلاب رخ داده هست؛ هنوز زنانی ایرانی احساس نکرده‌اند که بدون تبعیض می‌ت..

ادامه مطلب

بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران چند ساله‌اند؟

رییس اداره اورژانس بیمارستان‌های وزارت بهداشت راجع به میزان آمادگی بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت ارایه خدمت در وقت بحران توضیح داد.  ..

ادامه مطلب

دستور احضار مسئولان اسنپ داده‌ شده‌است ، شدت یافتن نظارت پلیس بر استارتاپ‌ها

رییس پلیس پایتخت از شدت یافتن نظارت پلیس بر استارتاپ‌هایی مانند اسنپ خبر داد و گفت: به پلیس فتا و پلیس اطلاعات و امنیت دستور احضار مسئولان اسنپ را داده..

ادامه مطلب

۵۷ هزار حاجی برگشتند ، آخرین اوضاع پروازهای بازگشت حجاج

به گزارش ایسنا، طبق اعلام این شرکت تاکنون ۲۰۷ پرواز بازگشت حجاج ایرانی از مدینه و جده به کشور عزیزمان ایران انجام شده است است و این فرآیند تا پنجم مهرماه ..

ادامه مطلب