دیر ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی

دیر: ایران افزایش فوتبال ازبکستان جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سخت کار کردیم تا به این جا برسیم / کی روش در گفت و گو با آسوشیتدپرس

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گفت‌وگو با آسوشیتدپرس راجع به شکست ازبکستان و عملکرد خوب ملی‌پوشان کشور عزیزمان ایران در سال‌های اخیر به صحبت پرداخت

سخت کار کردیم تا به این جا برسیم / کی روش در گفت و گو با آسوشیتدپرس

کی روش در گفت و گو با آسوشیتدپرس: سخت کار کردیم تا به این جا برسیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با آسوشیتدپرس راجع به شکست ازبکستان و عملکرد خوب ملی پوشان کشور عزیزمان ایران در سال های اخیر به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از آسوشیتدپرس تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران امشب (دوشنبه) می تواند با پیروزی برابر ازبکستان به جام جهانی روسیه راه یابد و کارلوس کی روش به نخستین مربی در فوتبال کشور عزیزمان ایران تبدیل شود که دو بار پیاپی افزایش به جام جهانی را تجربه می کند.

سخت کار کردیم تا به این جا برسیم / کی روش در گفت و گو با آسوشیتدپرس

در آستانه بازی کشور عزیزمان ایران و ازبکستان کارلوس کی روش در گفت وگو با آسوشیتدپرس، اظهار کرد: ما می دانیم هنوز جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جا جهت پیشرفت وجود دارد، ولی خیلی سخت تلاش کردیم تا به این شرایط خوب برسیم. ما هر لحظه همان برنامه آمادگی را نداریم که تیم های بزرگ دیگر آسیایی از آن بهره مند هستند. به همین خاطر افزایش دوباره به جام جهانی دستاوردی بزرگ جهت ما محسوب می شود.

ایران در حالی در صدر جدول گروه خود در انتخابی جام جهانی واقع شده است است که هنوز در این مرحله گلی دریافت نکرده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گفت‌وگو با آسوشیتدپرس راجع به شکست ازبکستان و عملکرد خوب ملی‌پوشان کشور عزیزمان ایران در سال‌های اخیر به صحبت پرداخت

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به بازی با ازبکستان گفت : بازی با ازبکستان ساده نخواهد بود، ولی ما امیدواریم که بتوانیم عملکرد خوبی در این بازی داشته باشیم. در طول چهار سال گذشته تیم اول آسیا در رده بندی فیفا قرار داشتیم و در حال حاضر بیش از گذشته بازیکنان شاغل در اروپا در اختیار داریم.

همچنین کره جنوبی امیدوار است با پیروزی برابر قطر بتواند خودش را به نهمین افزایش پیاپی به جام جهانی قطعی کند. همچنین در دیگر دیدار این مرحله چین برابر سوریه به میدان خواهد رفت.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | فوتبال | ازبکستان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs